Čertova krabička

zkratky plemen skotuDomů

Podobné téma:
zkratky plemen skotu
Externí:
Granule pro štěňata malých ple..
prodej králíků masné plemeno
zkratky členských zemí EU
střední plemena králíků
krasobruslařský skoky Zkratky
plemena psů kteří nelínají
Atlas plemen holubů
Zadina Vzorník plemen králíků
zakrslí králíci plemena
plemena králíků obrázky s názvy

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Recepty na zálivku do těstovinového sa..
prodej avyroba sportovnich poharu v ml..
portugalská rajčatovo-cuketová marmelá..
Krematorium Liberec ceník
müllerovy pastilky s islandským lišejn..
Darovací smlouva na byt vzor zdarma s ..
krepovačka na vlasy BaByliss BaBy
Páková řezačka na papír Hradec
pálení a Svědění kůže na prsů
phineas a ferb v paralelním vesmíru od..
průtok řek Povodí Labe
Pohřební služba Krejčíkovi Jičín aktuá..
báseň k svatku cr plzeň
Pilotování sportovního letadla Ostrava
systém sociálního zabezpečení a jeho T..
Pokojový termostat na podlahové vytápění
dopravní zpravodajství Praha
německý film schůzka německé kancléřky..
Personální agentura Hoffmann Liberec
dotazník pro dárkyni oocytů pro nepart..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Zkratky plemen | iFauna.cz
Hledal jsem zkratky plemen, ale nikde jsem nenasel. Mohl by to zde nekdo uvest, spolu s vysvetlenim. Konkretne se mi jedna o Y50x50. Rad bych proniknu...Hledal jsem zkratky plemen, ale nikde jsem nenasel. Mohl by to zde nekdo uvest, spolu s vysvetlenim. Konkretne se mi jedna o Y50x50. Rad bych proniknu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/skot-prasata/nemodforum/r/detail/12 ..

Plemena skotu a plemenářská práce v chovu skotu | Studijni-svet...
Do červeně označeného pole zadejte ušní číslo včetně zkratky státu (CZ,DE,.. Bude Vám vytvořena sestava s grafickým vyjádřením RPH pro užitkovost a lineární hodnocení, včetně porovnání na průměr populace.Do červeně označeného pole zadejte ušní číslo včetně zkratky státu (CZ,DE,.. Bude Vám vytvořena sestava s grafickým vyjádřením RPH pro užitkovost a lineární hodnocení, včetně porovnání na průměr populace.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

studijni-svet.cz/plemena-skotu-a-plemenarska- ..

Plemeno Charollais - ChovZvířat.cz
Plemeno Charollais () - Charollais je francouzské masné bílé krátkovlnné plemeno s velmi dobrou masnou užitkovostí a plodností.Plemeno Charollais () - Charollais je francouzské masné bílé krátkovlnné plemeno s velmi dobrou masnou užitkovostí a plodností.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

chovzvirat.cz/zvire/3458-plemeno-charollais

Italský vodní pes – Wikipedie
První jedinci plemene se do Česka dostali v lednu roku 2003. Jednalo se o fenu zbarvení hnědý bělouš jménem Medusa dei Silvanbull a jejího bratr Febo dei Silvanbull.První jedinci plemene se do Česka dostali v lednu roku 2003. Jednalo se o fenu zbarvení hnědý bělouš jménem Medusa dei Silvanbull a jejího bratr Febo dei Silvanbull.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Italsk%C3%BD_vodn%C3%AD ..

Mléčná plemena skotu. Katedra speciální zootechniky, Fappz, ČZU...
Mléčná plemena skotu Katedra speciální zootechniky, Fappz, ČZU v Praze Plemena skotu Nejvíce zvířat v Asii a Americe, stavy skotu v Evropě tvoří přibližně 9 %, populace skotu = plemeny (mléko,Mléčná plemena skotu Katedra speciální zootechniky, Fappz, ČZU v Praze Plemena skotu Nejvíce zvířat v Asii a Americe, stavy skotu v Evropě tvoří přibližně 9 %, populace skotu = plemeny (mléko,
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/3779922-Mlecna-plemena-skotu-kat ..

Produkty - Farma Kozák s.r.o. - chov masných plemen skotu...
Chováme masná plemena skotu, ale můžeme vám nabídnout i zprostředkování nákupu a prodeje skotu. Prodáváme inseminační dávky špičkových plemenných býků a embrya skotu masných plemen.Chováme masná plemena skotu, ale můžeme vám nabídnout i zprostředkování nákupu a prodeje skotu. Prodáváme inseminační dávky špičkových plemenných býků a embrya skotu masných plemen.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

najisto.centrum.cz/3119106/farma-kozak-sro/pr ..

Chovatel a ošetřovatel skotu - Národní soustava kvalifikací
Uchazeč popíše rozdíly mezi stájemi s vazným a volným systémem ustájení dojeného skotu, technologie ustájení (boxové, ploché přistýlané lože, hluboká podestýlka, spádované lože), využití ostatních zemědělských objektů pro ustájení skotu...Uchazeč popíše rozdíly mezi stájemi s vazným a volným systémem ustájení dojeného skotu, technologie ustájení (boxové, ploché přistýlané lože, hluboká podestýlka, spádované lože), využití ostatních zemědělských objektů pro ustájení skotu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-355-Chovate ..

Watusi
V tradiční kultuře afrických pastevců slouží i jako platidlo a symbol majetku. Jeho užitkovost sice není vysoká, ale má některé cenné vlastnosti: skromnost, dlouhověkost a odolnost proti tropickým chorobám, např.V tradiční kultuře afrických pastevců slouží i jako platidlo a symbol majetku. Jeho užitkovost sice není vysoká, ale má některé cenné vlastnosti: skromnost, dlouhověkost a odolnost proti tropickým chorobám, např.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

atlaszvirat.cz/watusi-2746

? lechtitelsk?? program plemene Gasconne
výběrem nejlepších zvířat odolného horského skotu této oblasti a dosáhl tím velmi vysoké úrovně.výběrem nejlepších zvířat odolného horského skotu této oblasti a dosáhl tím velmi vysoké úrovně.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

yumpu.com/cs/document/view/37789552/a-lechtit ..

Živočišná produkce - Najisto.cz
Aktuální katalog firem v kategorii Živočišná produkce.Aktuální katalog firem v kategorii Živočišná produkce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

najisto.centrum.cz/zemedelstvi/zemedelska-pro ..


Šlechtitelský program plemene dexter - PDF Free Download
Nejstarší dochované oficiální záznamy o tomto skotu (dle Royal Dublin Society ) jsou z roku 1879 a o rok později byla založena plemenná kniha (1880).Nejstarší dochované oficiální záznamy o tomto skotu (dle Royal Dublin Society ) jsou z roku 1879 a o rok později byla založena plemenná kniha (1880).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/34856114-Slechtitelsky-program-p ..

Australský honácký pes - Vše o plemeni
Plemeno Australský honácký pes a jaká je jeho povaha. Jak o něj pečovat. Popis a historie plemene, galerie fotek, zkušenosti páničků a inzerce.Plemeno Australský honácký pes a jaká je jeho povaha. Jak o něj pečovat. Popis a historie plemene, galerie fotek, zkušenosti páničků a inzerce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hellosandy.cz/australsky-honacky-pes

Miroslav Dufek (Jirkov) - Najisto.cz
Provoz zemědělského statku. Zabýváme se chovem skotu, ovcí a koní. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz.Provoz zemědělského statku. Zabýváme se chovem skotu, ovcí a koní. Ověřené kontakty z katalogu firem Najisto.cz.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

najisto.centrum.cz/1988978/miroslav-dufek

Šlechtitelský program plemene hereford
hodnocení zevnějšku masných plemen skotu“, „Metodika kontroly užitkovosti skotu bez tržní produkce mléka“, „Metodika pro odchov a zkoušky vlastní užitkovosti býků masných plemen skotu“ a „Řád plemenné knihy hereford“. Sporné případy...hodnocení zevnějšku masných plemen skotu“, „Metodika kontroly užitkovosti skotu bez tržní produkce mléka“, „Metodika pro odchov a zkoušky vlastní užitkovosti býků masných plemen skotu“ a „Řád plemenné knihy hereford“. Sporné případy...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cschms.cz/DOC_SLECHTENI_program/131_Slechtite ..

Čschms - Český svaz chovatelů masného skotu
Zde se představili zástupci plemen masný simentál, blonde d’Aquitaine, aberdeen angus, parthenaise, salers, belgické modrobílé a po jednom představiteli také býci plemen hereford a bazadaise.Zde se představili zástupci plemen masný simentál, blonde d’Aquitaine, aberdeen angus, parthenaise, salers, belgické modrobílé a po jednom představiteli také býci plemen hereford a bazadaise.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cschms.cz/index.php?page=novinky&kat=4

Certifikovaná Metodika
Dominantním produktem chovu masného skotu jsou tedy převážně kříženci masných a dojených plemen. Tento typ skotu je také částečně produkován i ve stádech dojeného skotu jako výsledek snahy o zlepšení masné užitkovosti potomstva od krav...Dominantním produktem chovu masného skotu jsou tedy převážně kříženci masných a dojených plemen. Tento typ skotu je také částečně produkován i ve stádech dojeného skotu jako výsledek snahy o zlepšení masné užitkovosti potomstva od krav...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vuzv.cz/wp-content/uploads/2018/11/10211.pdf

Kanárská doga – Wikipedie
První jedinci tohoto plemene podobní těm dnešním se vyskytovali již v 15. století, kdy byli využívání jako hlídači domů a dobytka, hlavně pak skotu.První jedinci tohoto plemene podobní těm dnešním se vyskytovali již v 15. století, kdy byli využívání jako hlídači domů a dobytka, hlavně pak skotu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Kan%C3%A1rsk%C3%A1_doga

Šlechtitelský program plemene blonde d Aquitaine - PDF Stažení...
Na jejích výsledcích vyjádřených v konečné fázi počtem živě narozených telat se podílejí stejnou měrou obě pohlaví, tedy jak plemenice tak plemeníci.Na jejích výsledcích vyjádřených v konečné fázi počtem živě narozených telat se podílejí stejnou měrou obě pohlaví, tedy jak plemenice tak plemeníci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/9813769-Slechtitelsky-program-pl ..

Maremmansko-abruzský pastevecký pes
Původně se využíval jako hlídací pes a to především pro hlídání stád skotu, ale sloužil také jako ochranář svého majitele.Původně se využíval jako hlídací pes a to především pro hlídání stád skotu, ale sloužil také jako ochranář svého majitele.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pejskar.cz/maremmansko-abruzsky-pastevecky-pe ..

Počet záznamů:19
Reklama:

zkratky plemen skotu
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00