Čertova krabička

Stanislav Penc vydání svazků StBDomů

Podobné téma:
stopy, fakta, tajemství stanis..
stanislav penc, obrazy
Stanislav Penc vydání svazků StB
Žádost o vydání závazného stan..
Apple Pencil Case Taupe
formulář Žádost o vydání řidič..
Externí:
prodejce utopenců domácí výroby
vydání karty řidiče
Penco
kolik má Britská libra pencí
farma Pěnčín
libra má kolik penci
prima fresh vánoční recepty-ut..
telefonne číslo kontrola ze so..
pikatec cz praha lipence na ba..
do kdy je nutno se registrovat..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
manfild opava motorové pily v akci

Pro inspiraci:
Rozpustná káva Davidoff
K.H. Mácha Máj rozbor básně
Pompo hracky
žabky adidas gelove
Pandora kožené náramky
Inge Kosková Paměť národa
Skloňování zájmen já ty se test
jedlíkovo vaření recept na dobrou čala..
Super Last Minute zájezdy
Levné ubytování v blízkosti centra Praha
partnerský horoskop online zdarma
výsledky Skoky na lyžích v Ga Pa
tarifní tabulká platu policie
cedule Plechové Retro Český Krumlov
boty Deichmann dámské jarní
airsoft tábor jižní morava
Zohan Krycí jméno Kadeřník celý film o..
božena němcová-neumím jinak,než láskou..
bazální stimulace helena dvorakova foto
Jack Daniels Bonbóny

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Svazky StB opět zprovozníme už za pár hodin, říká Penc | Týden...
Značný nápor návštěvníků stránky spolupracovníků StB svazky.cz nevydržely. Podle Pence by se měly rozjet nap...Značný nápor návštěvníků stránky spolupracovníků StB svazky.cz nevydržely. Podle Pence by se měly rozjet nap...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/domaci/svazky-stb-opet-zprov ..

Penc zveřejní elektronické databáze Státní bezpečnosti — ČT24...
Praha - Na internetu se tento týden objeví dvě unikátní elektronické databáze někdejší Státní bezpečnosti (StB), počítačové registry EZO a SEZO, jež před listopadem 1989 StB dokončovala.Praha - Na internetu se tento týden objeví dvě unikátní elektronické databáze někdejší Státní bezpečnosti (StB), počítačové registry EZO a SEZO, jež před listopadem 1989 StB dokončovala.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/domaci/1398359-penc-zve ..

Stanislav Penc - Názory Aktuálně.cz
A také to nejsou jediné výhružky adresované v poslední době nezávislým aktivistům. Jana Šternová, bývalá mluvčí Ch 77, našla před několika dny na dveřích svého bytu kresbu šibenice, letos už podruhé.A také to nejsou jediné výhružky adresované v poslední době nezávislým aktivistům. Jana Šternová, bývalá mluvčí Ch 77, našla před několika dny na dveřích svého bytu kresbu šibenice, letos už podruhé.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.aktualne.cz/blogy/stanislav-penc.php?ite ..

Vyhledávání svazkem - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světaAktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

sport.aktualne.cz/hledani/?offset=80&query=sv ..

Penc zveřejnil nové zaměstnance StB
Aktivista Stanislav Penc získal v pátek od Úřadu na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) databázi komunistické Státní bezpečnosti (StB).Aktivista Stanislav Penc získal v pátek od Úřadu na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) databázi komunistické Státní bezpečnosti (StB).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mojecelebrity.cz/clanek/penc-zverejnil-nove-z ..

Úvod @ Svazky.CZ
Penc tvrdí, že se pouze zeptal, zda policejní důstojník František Pachl, který velel zásahu proti CzechTeku, pracoval pro Státní bezpečnost (StB). "Je to fraška," řekl ČTK Penc.Penc tvrdí, že se pouze zeptal, zda policejní důstojník František Pachl, který velel zásahu proti CzechTeku, pracoval pro Státní bezpečnost (StB). "Je to fraška," řekl ČTK Penc.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

svazky.cz/sekce/Kontinuita

Aktivista Penc zveřejnil další zaměstnance StB - Deník.cz
Aktivista Stanislav Penc v pondělí na webových stránkách www.svazky.cz zveřejnil dva seznamy dalších přibližně 2000 někdejších zaměstnanců Státní bezpečnosti (StB).Aktivista Stanislav Penc v pondělí na webových stránkách www.svazky.cz zveřejnil dva seznamy dalších přibližně 2000 někdejších zaměstnanců Státní bezpečnosti (StB).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/z_domova/aktivista-penc-zverejnil-da ..

Seznam článků na Jičínský deník se štítkem Státní bezpečnost
Informace a zprávy z Jičína a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.Informace a zprávy z Jičína a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jicinsky.denik.cz/tagy/statni-bezpecnost-5974 ..

Penc: V oficiálních seznamech StB chybí 25.000 jmen | Radio...
V rozhovoru pro ČTK to řekl Stanislav Penc z Dokumentačního střediska pro lidská práva. "Je skandální, že po více než roce od vydání oficiálních seznamů spolupracovníků bývalé StB není ministerstvo vnitra schopno doplnit tisíce chybějících...V rozhovoru pro ČTK to řekl Stanislav Penc z Dokumentačního střediska pro lidská práva. "Je skandální, že po více než roce od vydání oficiálních seznamů spolupracovníků bývalé StB není ministerstvo vnitra schopno doplnit tisíce chybějících...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

radio.cz/cz/rubrika/zpravy/penc-v-oficialnich ..

Penc nemusí mít se seznamy StB na webu nic společného, tvrdí...
Z internetu zmizela v pondělí ráno estébácká databáze EZO, kterou tam v červenci vyvěsil bývalý disident Stanislav Penc. O odstranění nerozhodl žádný úřad či soud, dobrovolně ji stáhl provozovatel serveru, na kterém běžela.Z internetu zmizela v pondělí ráno estébácká databáze EZO, kterou tam v červenci vyvěsil bývalý disident Stanislav Penc. O odstranění nerozhodl žádný úřad či soud, dobrovolně ji stáhl provozovatel serveru, na kterém běžela.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

lidovky.cz/domov/penc-nemusi-mit-se-seznamy-s ..


Stanislav Penc - Názory Aktuálně.cz
Na stránkách www.svazky.cz je nyní zveřejněn alespoň částečný seznam zaměstnanců StB. I přestože je StB obecně i zákonem považována za zločineckou organizaci, stát ani 20.let po revoluci nezveřejnil ani částečně seznam zaměstnanců StB.Na stránkách www.svazky.cz je nyní zveřejněn alespoň částečný seznam zaměstnanců StB. I přestože je StB obecně i zákonem považována za zločineckou organizaci, stát ani 20.let po revoluci nezveřejnil ani částečně seznam zaměstnanců StB.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.aktualne.cz/blogy/stanislav-penc.php?arc ..

Stanislav Penc - Názory Aktuálně.cz
Např. některé archivní pomůcky, digitalizované materiály z činnosti Stb v projektu „Otevřená minulost“ okolo milionu stránek a řada dalších.Např. některé archivní pomůcky, digitalizované materiály z činnosti Stb v projektu „Otevřená minulost“ okolo milionu stránek a řada dalších.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.aktualne.cz/blogy/stanislav-penc.php?ite ..

Stanislav Penc - Názory Aktuálně.cz
Aktivista Stanislav Penc ve čtvrtek na internetu zveřejnil seznamy zhruba 13 500 kmenových zaměstnanců komunistické Státní bezpečnosti (StB).Aktivista Stanislav Penc ve čtvrtek na internetu zveřejnil seznamy zhruba 13 500 kmenových zaměstnanců komunistické Státní bezpečnosti (StB).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blog.aktualne.cz/blogy/stanislav-penc.php?ite ..

Pencův krok zpět • Respekt
Penc vysvětluje, že ke zveřejnění svazků ho přiměly chyby Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Ten podle něj totiž nepublikuje všechny informace, které by zveřejňovat měl a mohl.Penc vysvětluje, že ke zveřejnění svazků ho přiměly chyby Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Ten podle něj totiž nepublikuje všechny informace, které by zveřejňovat měl a mohl.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

respekt.cz/analyza/pencuv-krok-zpet

Seznam článků na Náchodský deník se štítkem Státní bezpečnost
Informace a zprávy z Náchoda a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.Informace a zprávy z Náchoda a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

nachodsky.denik.cz/tagy/statni-bezpecnost-597 ..

Seznam článků na Krkonošský deník se štítkem Stanislav Penc
Informace a zprávy z Trutnova a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.Informace a zprávy z Trutnova a okolí, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

krkonossky.denik.cz/tagy/stanislav-penc-5291. ..

Pelant je veden ve svazcích StB jako Srba - Děčínský deník
Po rozkliknutí údajů se čtenář dozví, že František Pelant byl do svazku vojenské kontrarozvědky, která byla po naprostou většinu trvání komunistického režimu součástí StB, zaveden v květnu 1970.Po rozkliknutí údajů se čtenář dozví, že František Pelant byl do svazku vojenské kontrarozvědky, která byla po naprostou většinu trvání komunistického režimu součástí StB, zaveden v květnu 1970.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

decinsky.denik.cz/zpravy_region/pelant-je-ved ..

Penc zveřejnil zaměstnance StB | Hospodářské noviny (iHNed.cz)
Aktivista Stanislav Penc zveřejnil včera na internetové adrese www.svazky.cz seznamy zhruba 13 500 kmenových zaměstnanců komunistické StB. Obsahují jména příslušníků StB z konce roku 1989.Aktivista Stanislav Penc zveřejnil včera na internetové adrese www.svazky.cz seznamy zhruba 13 500 kmenových zaměstnanců komunistické StB. Obsahují jména příslušníků StB z konce roku 1989.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

archiv.ihned.cz/c1-39530820-penc-zverejnil-za ..

Aktivista Penc opět zveřejnil seznam lidí, o které se zajímala...
Aktivista Stanislav Penc opět po třech měsících zpřístupnil na internetové adrese www.svazky.cz databázi zhruba 770.000 osob, o které se zajímala komunistická Státní bezpečnost (StB).Aktivista Stanislav Penc opět po třech měsících zpřístupnil na internetové adrese www.svazky.cz databázi zhruba 770.000 osob, o které se zajímala komunistická Státní bezpečnost (StB).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

domaci.ihned.cz/c1-39213810-aktivista-penc-op ..

Počet záznamů:19
Reklama:

Stanislav Penc vydání svazků StB
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0042:37:19