Čertova krabička

sms jízdenka přes mobil,prahaDomů

Podobné téma:
vítkovice steel a.s. volná mís..
Servis Navigace TomTom Praha
léky volně prodejné na nervy a..
lesní správa Lesy České republ..
blesk mobil dobití kreditu pla..
Levné ubytování v blízkosti ce..
Bytový textil Štepánská Praha ..
lehce ovladatelné dotykové mob..
Taška pro kluky přes rameno
Slevomat masáže Praha
Cropp Town Praha
přestup žáka na jinou základní..
zákoník práce přestávky v prác..
Restaurace Zapomenutý čas Prah..
odstranění křečových žil bez o..
dopravní zpravodajství Praha
česká zemědělská univerzita v ..
můj antikvariát praha hybernsk..
jak vyfotit obrazovku na mobil..
Letiště Praha Úschovna zavazadel
Externí:
Pánské tašky malé přes rameno ..
výměna řidičského průkazu praha
Hemingway bar Praha
ges-electronics praha nové měs..
světová výstava titanic praha
jazykový institut praha
přívěsné vozíky za osobní auto..
stojánek na kapsle kávy nespre..
Elektroworld Praha
týden sportu zdarma praha

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Rozpustná káva Davidoff
K.H. Mácha Máj rozbor básně
Pompo hracky
žabky adidas gelove
Pandora kožené náramky
Inge Kosková Paměť národa
Skloňování zájmen já ty se test
jedlíkovo vaření recept na dobrou čala..
Super Last Minute zájezdy
partnerský horoskop online zdarma
výsledky Skoky na lyžích v Ga Pa
tarifní tabulká platu policie
cedule Plechové Retro Český Krumlov
boty Deichmann dámské jarní
airsoft tábor jižní morava
Zohan Krycí jméno Kadeřník celý film o..
božena němcová-neumím jinak,než láskou..
bazální stimulace helena dvorakova foto
Jack Daniels Bonbóny

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

SMS jízdenky od myGoSMS | zpříjemněte cestování MHD
Cestující, který si zakoupil SMS jízdenku, má pochopitelně nárok na vystavení daňového dokladu. Ten získá na stránce Portál PRO Vystavení Daňového Dokladu, přes kterou si ho může vytisknout.Cestující, který si zakoupil SMS jízdenku, má pochopitelně nárok na vystavení daňového dokladu. Ten získá na stránce Portál PRO Vystavení Daňového Dokladu, přes kterou si ho může vytisknout.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

gosms.cz/proc-go-sms/my-gosms-na-miru

SMS jízdenka Praha
Vyplňte SMS jízdenku v Praze rychle ve svém smartfonu - pouhým kliknutím na odkaz.Vyplňte SMS jízdenku v Praze rychle ve svém smartfonu - pouhým kliknutím na odkaz.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plamo.cz/mhd/praha

Praha: jízdenka MHD přes SMS – FinExpert.cz
Pokud vás nebaví kupovat jízdenky MHD na stáncích či u řidiče, máte od čtvrtka možnost ji zakoupit přes mobilní telefon. Má to však jeden háček, musíte být v Praze.Pokud vás nebaví kupovat jízdenky MHD na stáncích či u řidiče, máte od čtvrtka možnost ji zakoupit přes mobilní telefon. Má to však jeden háček, musíte být v Praze.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

finexpert.e15.cz/praha-jizdenka-mhd-pres-sms

Jízdenku kupujte přes chytrý mobil (Portál hlavního města Prahy...
Dopravní podnik Praha (DPP) nabízí od 1. července mobilní aplikaci Sejf. Jde o mobilní peněženku umožňující pohodlný nákup jízdenky pomocí chytrého telefonu, a to jak Pražanům, tak i turistům, kteří si doposud nemohli kupovat SMS jízdenky.Dopravní podnik Praha (DPP) nabízí od 1. července mobilní aplikaci Sejf. Jde o mobilní peněženku umožňující pohodlný nákup jízdenky pomocí chytrého telefonu, a to jak Pražanům, tak i turistům, kteří si doposud nemohli kupovat SMS jízdenky.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

praha.eu/jnp/cz/doprava/mhd/jizdenku_kupujte_ ..

SMS jízdenka – Wikipedie
Z centrály provozovatele se cestujícímu vrátí zpráva, kterou se prokazuje při kontrole tak, že revizorovi umožní nahlédnout na displej a ověřit unikátní kód obsažený ve zprávě.Z centrály provozovatele se cestujícímu vrátí zpráva, kterou se prokazuje při kontrole tak, že revizorovi umožní nahlédnout na displej a ověřit unikátní kód obsažený ve zprávě.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/SMS_j%C3%ADzdenka

SMS jízdenka Praha | Hry na Android
Doposud se v Praze dala koupit jízdenka přes mobil způsobem, který vám zabral poměrně víc času, než kdybyste si ji zakoupili v jízdenkovém automatu, nebo trafice.Doposud se v Praze dala koupit jízdenka přes mobil způsobem, který vám zabral poměrně víc času, než kdybyste si ji zakoupili v jízdenkovém automatu, nebo trafice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hrynaandroid.cz/sms-praha-mhd

Kupte si jízdenku MHD přes mobil - Měšec.cz
V Praze si lze koupit jízdenku MHD přes mobil. Stačí poslat SMS ve tvaru DPT na číslo 902 06 20. Zpětně vám na mobil přijde elektronická jízdenka…V Praze si lze koupit jízdenku MHD přes mobil. Stačí poslat SMS ve tvaru DPT na číslo 902 06 20. Zpětně vám na mobil přijde elektronická jízdenka…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mesec.cz/aktuality/kupte-si-jizdenku-mhd-pres ..

SMS jízdenka - aplikace na mobil s Android
Samozřejmě jako moderní člověk víte o možnosti koupit jízdenku na MHD pomocí SMS.Samozřejmě jako moderní člověk víte o možnosti koupit jízdenku na MHD pomocí SMS.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

androidaplikace.cz/index.php/2010/03/sms-jizd ..

V MHD lze kupovat jízdenku přes mobil - Pražský deník
Praha - Další alternativu jízdného mají od včerejška cestující vpražské MHD. Ke klasickým papírovým lístkům a legitimacím s předplatními kupóny se přidaly…Praha - Další alternativu jízdného mají od včerejška cestující vpražské MHD. Ke klasickým papírovým lístkům a legitimacím s předplatními kupóny se přidaly…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

prazsky.denik.cz/zpravy_region/sms_jizdenka20 ..

SMS jízdenku v Praze zajistí aplikace. Peníze neušetříte, čas...
Kromě metropole tak titul najde uplatnění v autobusech a tramvajích v Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Liberci, ocení ji ale i Ostravané, Plzeňané nebo obyvatelé Liberce.Kromě metropole tak titul najde uplatnění v autobusech a tramvajích v Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Liberci, ocení ji ale i Ostravané, Plzeňané nebo obyvatelé Liberce.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/mobil/tech-trendy/sms-jizdenku-v-pra ..


Místo mincí postačí mobil. Parkovné v Praze půjde zaplatit přes...
Pražský magistrát má v plánu zavést placení parkovného ve zpoplatněných zónách pomocí SMS zprávy. Zvažuje i platby prostřednictvím mobilních aplikací a dalších nástrojů. Spustí je možná už za rok.Pražský magistrát má v plánu zavést placení parkovného ve zpoplatněných zónách pomocí SMS zprávy. Zvažuje i platby prostřednictvím mobilních aplikací a dalších nástrojů. Spustí je možná už za rok.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/praha/zpravy/placeni-parkovneho-v-pr ..

Jízdenku v Praze zakoupíte i přes mobilní telefon | Hospodářské...
Od čtvrtka je možné cestovat po Praze se sms jízdenkou. Její cena je dvacet korun, platí devadesát minut a revizoři jsou oprávněni zkontrolovat Vám ji v mobilu. Zkušební provoz je zatím omezen pouze na vybrané pásmo a skončí na konci...Od čtvrtka je možné cestovat po Praze se sms jízdenkou. Její cena je dvacet korun, platí devadesát minut a revizoři jsou oprávněni zkontrolovat Vám ji v mobilu. Zkušební provoz je zatím omezen pouze na vybrané pásmo a skončí na konci...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

byznys.ihned.cz/c1-22475580-jizdenku-v-praze- ..

Jízdenka MHD přes SMS – Dům financí – kalkulačky, vzory smluv...
Pro usnadnění dostupnosti koupě jízdenek na MHD zavedl Dopravní podnik hlavního města Prahy možnost koupit si jízdenku přes SMS. Díky této službě si můžete koupit zatím jen jednorázovou jízdenku.Pro usnadnění dostupnosti koupě jízdenek na MHD zavedl Dopravní podnik hlavního města Prahy možnost koupit si jízdenku přes SMS. Díky této službě si můžete koupit zatím jen jednorázovou jízdenku.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dumfinanci.cz/clanky/komercni-sdeleni/1574-ji ..

SMS jízdenka | Plať mobilem
Informační portál o službách Premium SMS, Audiotex a platební brána m-platbaInformační portál o službách Premium SMS, Audiotex a platební brána m-platba
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

platmobilem.cz/pro-verejnost/premium-sms/kde- ..

SMS jízdenky - T-Mobile.cz
Vzor SMS jízdenky: DP hl. m. Prahy, a. s. Jízdenka přestupní 32 Kč Platnost: od 4. 11. 12 13:20 do 4. 11. 12 14:50 pouze v pásmu P Yrqptmks7/12345Vzor SMS jízdenky: DP hl. m. Prahy, a. s. Jízdenka přestupní 32 Kč Platnost: od 4. 11. 12 13:20 do 4. 11. 12 14:50 pouze v pásmu P Yrqptmks7/12345
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

t-mobile.cz/web/partnersky-portal/produkty-pr ..

Jízdenka v Brně přes SMS? Až po Praze - Deník.cz
Až vtramvaji jsem zjistil, že nemám papírový lístek. Na druhé straně kontroloval revizor. Tak jsem poslal esemesku a za chvíli jsem už nebyl černý pasažér,“ chválí si službu Stanislav Kříž zBrna.Až vtramvaji jsem zjistil, že nemám papírový lístek. Na druhé straně kontroloval revizor. Tak jsem poslal esemesku a za chvíli jsem už nebyl černý pasažér,“ chválí si službu Stanislav Kříž zBrna.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denik.cz/z_domova/jizdenka_sms_praha_brno_200 ..

Jednotlivé (krátkodobé) jízdné | Pražská integrovaná doprava
Jízdenka na 30 minut stojí 24 korun, jízdenka na 90 minut 32 Kč. Obě jízdenky platí ve všech druzích dopravy (netýká se jízdného zakoupeného přes mobilní telefony, tj. SMS jízdenky nebo aplikace Sejf) a je s nimi možné neomezeně přestupovat.Jízdenka na 30 minut stojí 24 korun, jízdenka na 90 minut 32 Kč. Obě jízdenky platí ve všech druzích dopravy (netýká se jízdného zakoupeného přes mobilní telefony, tj. SMS jízdenky nebo aplikace Sejf) a je s nimi možné neomezeně přestupovat.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

pid.cz/tarifni-pojmy/jednotlive-jizdne

SMS Jízdenka: kupte si lístek na MHD z mobilu snadno a rychle...
V mnoha českých městech jsou již nějaký ten pátek cestujícím veřejnou dopravu k dispozici takzvané SMS jízdenky. Fungování je ve své podstatě velmi prosté. Stačí poslat textovou zprávu v určeném formátu na zadané telefonní číslo a vyčkat na...V mnoha českých městech jsou již nějaký ten pátek cestujícím veřejnou dopravu k dispozici takzvané SMS jízdenky. Fungování je ve své podstatě velmi prosté. Stačí poslat textovou zprávu v určeném formátu na zadané telefonní číslo a vyčkat na...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cnews.cz/sms-jizdenka-kupte-si-listek-na-mhd- ..

SMS jízdenka v Praze
Čeká mě cesta do Prahy( po dlouhé době) a potřebuji vědět, jestli si do metra můžu koupit sms jízdenku přes jakýkoliv telefon, jestli to jde z každéhoČeká mě cesta do Prahy( po dlouhé době) a potřebuji vědět, jestli si do metra můžu koupit sms jízdenku přes jakýkoliv telefon, jestli to jde z každého
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

poradte.cz/elektronika/14480-sms-jizdenka-v-p ..

SMS Jízdenka Praha ke stažení zdarma | Mujsoubor.cz - Programy...
SMS Jízdenka (mobilní) Nakupujte jízdenky přes telefonSMS Jízdenka (mobilní) Nakupujte jízdenky přes telefon
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

mujsoubor.cz/tag/sms-jizdenka-praha

Počet záznamů:20
Reklama:

sms jízdenka přes mobil,praha
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00