Čertova krabička

průměrný věk ženy a muže v črDomů

Podobné téma:
akutní reakce na stres a postr..
grow ultra přípravek na růst v..
zahradní substrát volně ložený..
nosníky ocelových mostů uložen..
Výkonový a honorářový řád Česk..
Česká komora autorizovaných te..
víkendové Wellness relaxační p..
Dnes zázrak má se Stát Co víc ..
průměrný věk ženy a muže v čr
Muzeum Antonína Dvořáka Praha ..
gympl s ručením omezeným všech..
ženy svázané Bondážní páskou V..
Národní muzeum Praha Turistick..
Externí:
ztužený tuk
muzeum socialistických vozidel..
může žena otěhotnět při braní ..
jak zabalit originální dárek k..
Muzeum Karla Kryla
salsa pro ženy praha
technické muzeum Praha otevíra..
Pořežany Muzeum
nejčetnější křestní jména dětí..
smažený celer kluci v akci

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
Asperger syndrom u dospělých
gold drop all dezinfekční prostředek b..
Tn.cz Kramný Petr poslední Zprávy
zlevněné zboží digitální zrcadlovky ni..
počasí v Žilině Slovensko
nástroje neziskového marketingu filety..
stříbro grafy cena
poslední vlak z frývaldova koupit
platy úředníků vyplacených organizaci ..
tepláková souprava Adidas Pánské
na kolik stupňů a jak dlouho péct vani..
proteinové a syntetická vlákna
dětské postele IKEA
Míček na squash dvě žluté tečky
léčebný pobyt horské lazne karlova stu..
kniha pro děti o kočce
Bazoš Zemědělská technika traktory Mal..
sražení chodce na přechodu v jablunkově
Cropp Town Praha
stanislav penc, obrazy

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Průměrný věk Čechů se neustále zvyšuje - Novinky.cz
Průměrný věk v Česku se každoročně zvyšuje. Od roku 1990 se protáhl o více než pět let a osm měsíců. Zatímco v roce 1990 bylo průměrnému obyvateli republiky 36 let a necelé čtyři měsíce, na konci loňska mu už bylo rovných 42 let.Průměrný věk v Česku se každoročně zvyšuje. Od roku 1990 se protáhl o více než pět let a osm měsíců. Zatímco v roce 1990 bylo průměrnému obyvateli republiky 36 let a necelé čtyři měsíce, na konci loňska mu už bylo rovných 42 let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/domaci/clanek/prumerny-vek-cechu-s ..

Průměrný věk Čechů se neustále zvyšuje | Týden.cz
Průměrný věk v Česku se každoročně zvyšuje. Od roku 1990 se protáhl o více než pět let a osm měsíců. Zatímco v roce 1990 bylo průměrnému obyvateli republiky ...Průměrný věk v Česku se každoročně zvyšuje. Od roku 1990 se protáhl o více než pět let a osm měsíců. Zatímco v roce 1990 bylo průměrnému obyvateli republiky ...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

tyden.cz/rubriky/domaci/prumerny-vek-cechu-se ..

Průměrný věk dožití v čr - Rodicka.cz
Naděje dožití není slovní obrat z nějakého katastrofického scénáře, ale termín používaný demografy a statistiky. Někdy pro naději dožitíNaděje dožití není slovní obrat z nějakého katastrofického scénáře, ale termín používaný demografy a statistiky. Někdy pro naději dožití
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

rodicka.cz/prumerny-vek-doziti-v-cr

Česko stárne. Průměrný věk stoupl o šest roků na 42 let | info...
V České republice za posledních 10 let přibylo téměř 292 tisíc obyvatel. Ke konci loňského roku v ČR žilo 10 578 820 osob. Za přírůstkem obyvatel je především...V České republice za posledních 10 let přibylo téměř 292 tisíc obyvatel. Ke konci loňského roku v ČR žilo 10 578 820 osob. Za přírůstkem obyvatel je především...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

info.cz/cesko/cesko-starne-prumerny-vek-stoup ..

Přichází velký zlom? Průměrný věk se přestal prodlužovat, vůbec...
Zatímco v roce 1995 byl průměrný věk prvorodiček 23,3 roku, v roce 2004 to bylo již o 3 roky více [16]. Obdobný trend je pozorován ve všech evropských státech a souvisí se změnou postavení ženy v moderní společnosti.Zatímco v roce 1995 byl průměrný věk prvorodiček 23,3 roku, v roce 2004 to bylo již o 3 roky více [16]. Obdobný trend je pozorován ve všech evropských státech a souvisí se změnou postavení ženy v moderní společnosti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

echo24.cz/a/SS3Yz/prichazi-velky-zlom-prumern ..

Průměrný věk vozového parku v ČR stoupl na 15,1 roku | Auto.cz
 Průměrný věk osobních aut v Česku v letošním 1. čtvrtletí překonal hranici 15 let a dosáhl 15,1 roku. To je absolutně nejvyšší hodnota od vzniku samostatné ČR v roce 1993. Průměrný věk osobních aut v Česku v letošním 1. čtvrtletí překonal hranici 15 let a dosáhl 15,1 roku. To je absolutně nejvyšší hodnota od vzniku samostatné ČR v roce 1993.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

auto.cz/prumerny-vek-vozoveho-parku-v-cr-stou ..

Průměrný věk obyvatel ČR — Události — iVysílání — Česká...
Průměrný věk obyvatel ČR — Události, Lidé se v Česku dožívají stále víc. V letošním prvním čtvrtletí umíraly ženy průměrně ve věku 80 let.Průměrný věk obyvatel ČR — Události, Lidé se v Česku dožívají stále víc. V letošním prvním čtvrtletí umíraly ženy průměrně ve věku 80 let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalost ..

Ženy a muži v krajích ČR - Nezaměstnanost | ČSÚ v Plzni
Průměrný věk neumístěných uchazečů v ČR v roce 2009 činil u žen 39,0 let a u mužů 39,3 let. Nejnižšího průměrného věku dosáhly nezaměstnané ženy v Jihočeském kraji (38,5 let) a nezaměstnaní muži v Ústeckém kraji (38,3 let).Průměrný věk neumístěných uchazečů v ČR v roce 2009 činil u žen 39,0 let a u mužů 39,3 let. Nejnižšího průměrného věku dosáhly nezaměstnané ženy v Jihočeském kraji (38,5 let) a nezaměstnaní muži v Ústeckém kraji (38,3 let).
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

czso.cz/csu/xp/analyza-_zeny_a_muzi_v_krajich ..

Žena a muži v číslech zdravotnické statistiky
V následující publikaci Vám Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky (ÚZIS ČR) předkládá pohled na zdravotní stav žen a mužů trochu jiným způsobem než v pravidelných ročenkách a monotematických brožurách.V následující publikaci Vám Ústav zdravotnických informací a statistiky České republiky (ÚZIS ČR) předkládá pohled na zdravotní stav žen a mužů trochu jiným způsobem než v pravidelných ročenkách a monotematických brožurách.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

uzis.cz/system/files/zeny_muzi_cisl_zdr_stat.pdf

Průměrný věk rodiček dosáhl 30 let - Zdraví.Euro.cz
Češky rodí první dítě o pět let později než v roce 1990. Průměrný věk rodiček loni dosáhl 30 let, po umělém oplodnění je ještě vyšší. To žádají ženy většinou mezi 33 a 38 lety. Česká gynekologická a porodnická společnost ČLS JEP upozorňuje...Češky rodí první dítě o pět let později než v roce 1990. Průměrný věk rodiček loni dosáhl 30 let, po umělém oplodnění je ještě vyšší. To žádají ženy většinou mezi 33 a 38 lety. Česká gynekologická a porodnická společnost ČLS JEP upozorňuje...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdravi.euro.cz/clanek/prumerny-vek-rodicek-do ..


Obyvatelstvo Česka – Wikipedie
Průměrný věk, ve kterém lidé uzavírali sňatky, byl u žen 25 let a u mužů 28 let. Naděje na dožití stoupla z 49,2 let (rok 1921) na 58,5 let (1937). Po první světové válce se úroveň demografických údajů stabilizovala, podle bilancí měly české...Průměrný věk, ve kterém lidé uzavírali sňatky, byl u žen 25 let a u mužů 28 let. Naděje na dožití stoupla z 49,2 let (rok 1921) na 58,5 let (1937). Po první světové válce se úroveň demografických údajů stabilizovala, podle bilancí měly české...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cs.wikipedia.org/wiki/Obyvatelstvo_%C4%8Ceska

Průměrný věk Čechů stoupá, dosáhl 42 let | EuroZprávy.cz
Praha - Průměrný věk v Česku se každoročně zvyšuje. Od roku 1990 se protáhl o více než pět let a osm měsíců.Praha - Průměrný věk v Česku se každoročně zvyšuje. Od roku 1990 se protáhl o více než pět let a osm měsíců.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

eurozpravy.cz/domaci/zivot/189091-prumerny-ve ..

Důchody – výpočet, věk, starobní, invalidní, předčasný, sirotčí...
Průměrný věk v Česku se za poslední čtvrtstoletí zvýšil o pět let a sedm měsíců. Zatímco v roce 1990 bylo průměrnému obyvateli republiky 36 let a necelé čtyři měsíce, loni už bez měsíce 42 let.Průměrný věk v Česku se za poslední čtvrtstoletí zvýšil o pět let a sedm měsíců. Zatímco v roce 1990 bylo průměrnému obyvateli republiky 36 let a necelé čtyři měsíce, loni už bez měsíce 42 let.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/duchody

Nových aut přibylo, průměrný věk zůstal vysoký - Idnes.cz
Prodeje nových osobních aut v Česku ožívají. Jen za první pololetí si tuzemští řidiči koupili a zaregistrovali 67 110 nových vozů, což je proti loňsku o 3,6 procenta víc.Prodeje nových osobních aut v Česku ožívají. Jen za první pololetí si tuzemští řidiči koupili a zaregistrovali 67 110 nových vozů, což je proti loňsku o 3,6 procenta víc.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/ekonomika/domaci/novych-aut-pribylo- ..

Ideální věk rodičovství v České republice
Tyto změny jsou doprová- zeny rozšiřováním netradičních forem soukromého a rodinného života, nárůstem počtu dětí narozených mimo manželství [Hamplová 2007] a zvyšováním bezdět- nosti [Sobotka 2006].Tyto změny jsou doprová- zeny rozšiřováním netradičních forem soukromého a rodinného života, nárůstem počtu dětí narozených mimo manželství [Hamplová 2007] a zvyšováním bezdět- nosti [Sobotka 2006].
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

dav.soc.cas.cz/uploads/b38b4c17595e733febf539 ..

Počet záznamů:15
Reklama:

průměrný věk ženy a muže v čr
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0000:00:00