Čertova krabička

Hlasování o zmírnění protikuřáckého zákona v poslanecké SněmovněDomů

Podobné téma:
Hlasování o zmírnění protikuřá..
Externí:
zákona o zadávání veřejných za..
novela zákona o veřejném zdrav..
zmírnění protikuřáckého zákona..
Prostřeno iprima hlasovani ten..
iprima prostřeno tento týden h..
Novela zákona o obchodních kor..
zrušení zákona o obecně prospě..
zmírnění protikuřáckého zákonu..
zmírnění protikuřáckého zákona
splatnosti faktury ze zákona

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:
manfild opava motorové pily v akci

Pro inspiraci:
Chlapeček Moje první krůčky Mendenhall..
můj antikvariát praha hybernská kniha ..
Seznam orgánů veřejné moci Czech Point
Kino Barrandov TV online program Velko..
František Kinský průvodce českých šlec..
Švestkové knedlíky z bramborového a tv..
geometri Dash Lite hry
Pánské sportovní košile s krátkým ruká..
Mahjong Kuchařovo nádobí
YouTube Týnka a Tulík
MŠ Moravská Nová Ves
Novák Jan Zatím dobrý
Jak probíhá Zápis do první třídy Kladno
náhradní díly na Land Rover Freelander..
sazebnik pokut za rychlou jizdu v nemo..
Šablona Letiště k malování na zeď
Školní batohy Topgal
Fajnpark Chlumec nad Cidlinou Kozelkova
Kojenecké body tílko
Cukrovka dieta jídelníček

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Zmírnění protikuřáckého zákona poslanci smetli, návrh neprošel...
Zákaz kouření v restauracích či na zastávkách platí a platit bude. Poslaneckou novelu, která jej chtěla zmírnit, zamítla sněmovna hned v prvním čtení. Možnost postavit kuřárny či v některých případech si i vybrat, zda kuřáky s hořícími...Zákaz kouření v restauracích či na zastávkách platí a platit bude. Poslaneckou novelu, která jej chtěla zmírnit, zamítla sněmovna hned v prvním čtení. Možnost postavit kuřárny či v některých případech si i vybrat, zda kuřáky s hořícími...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2493835-zmirneni ..

Zmírnění protikuřáckého zákona neprošlo. Hlasování provázely...
Vláda na dnešním jednání nepodpořila návrh na zmírnění protikuřáckého zákona, který předložila skupina 86 poslanců v čele s Markem Bendou. Benda s argumenty vlády proti zákonu nesouhlasí a poukazuje na nekonzistenci postojů Andreje Babiše.Vláda na dnešním jednání nepodpořila návrh na zmírnění protikuřáckého zákona, který předložila skupina 86 poslanců v čele s Markem Bendou. Benda s argumenty vlády proti zákonu nesouhlasí a poukazuje na nekonzistenci postojů Andreje Babiše.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/domaci/zive-protikuracky-z ..

Plzeň CZ | Směšné, hodnotí výhrady vlády ke zmírnění...
Ještě před volbami se pan premiér v demisi nechal slyšet, že by pro zmírnění zákazů byl, protože ohrožují venkovské hospody.Ještě před volbami se pan premiér v demisi nechal slyšet, že by pro zmírnění zákazů byl, protože ohrožují venkovské hospody.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.cz/smesne-hodnoti-vyhrady-vlady-ke-zmir ..

Novela protikuřáckého zákona neprošla v poslanecké sněmovně ani...
Zmírnění protikuřáckého zákona zřejmě bude čelit ve Sněmovně návrhu na zamítnutí už v prvním čtení. Poslanci dnes úvodní kolo debaty o poslanecké předloze, jež by upravila zejména nynější úplný zákaz kouření v restauracích, nedokončili.Zmírnění protikuřáckého zákona zřejmě bude čelit ve Sněmovně návrhu na zamítnutí už v prvním čtení. Poslanci dnes úvodní kolo debaty o poslanecké předloze, jež by upravila zejména nynější úplný zákaz kouření v restauracích, nedokončili.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

w4t.cz/novela-protikurackeho-zakona-neprosla- ..

Sněmovna odmítla „protikuřácký“ zákon – Apatykář
Apatykář – aktuální zpravodajství z farmacie, exkluzivní informace, rozhovory s osobnostmi, lékárenský podcasting – jednička mezi českými farmaweby!Apatykář – aktuální zpravodajství z farmacie, exkluzivní informace, rozhovory s osobnostmi, lékárenský podcasting – jednička mezi českými farmaweby!
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

apatykar.info/kratke-zpravy-10479

„Hospoda není cukrárna,“ zaznělo ve Sněmovně. Poslanci znovu...
V Rakousku vstoupil v platnost zákon, který zakazuje kouření v restauracích a podobných zařízeních. Účastníci halloweenských večírků i štamgasti ve venkovských hospodách museli své cigarety uhasit úderem půlnoci.V Rakousku vstoupil v platnost zákon, který zakazuje kouření v restauracích a podobných zařízeních. Účastníci halloweenských večírků i štamgasti ve venkovských hospodách museli své cigarety uhasit úderem půlnoci.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

seznamzpravy.cz/clanek/primy-prenos-omezi-se- ..

Vláda odmítla zmírnění protikuřáckého zákona
Vláda v demisi ve středu odmítla návrh poslanců na zmírnění protikuřáckého zákona. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) je brzy na posouzení...Vláda v demisi ve středu odmítla návrh poslanců na zmírnění protikuřáckého zákona. Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) je brzy na posouzení...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

bizinet.cz/clanek/vlada-odmitla-zmirneni-prot ..

Zmírnění protikuřáckého zákona podporuje 86 poslanců | W4T.CZ
Koalice chce zrychleně protáhnout "protikuřácký" zákon Sněmovnou, aby zákaz kouření v restauracích a barech platil už od ledna.Koalice chce zrychleně protáhnout "protikuřácký" zákon Sněmovnou, aby zákaz kouření v restauracích a barech platil už od ledna.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

w4t.cz/zmirneni-protikurackeho-zakona-podporu ..

protikuřácký zákon | Hasim
Protikuřácký zákon z dílny ministerstva zdravotnictví čeká na své schválení ve sněmovně, nejen ministrovi Stanislavu Němečkovi ale musí být jasné, že jednoduché to s obhajobou nejtvrdšího protikuřáckého zákona v Evropě mít zřejmě nebude.Protikuřácký zákon z dílny ministerstva zdravotnictví čeká na své schválení ve sněmovně, nejen ministrovi Stanislavu Němečkovi ale musí být jasné, že jednoduché to s obhajobou nejtvrdšího protikuřáckého zákona v Evropě mít zřejmě nebude.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hasim.cz/tags/protikuracky-zakon

Protikuřácký zákon opět ohrožují pozměňovací návrhy poslanců...
Zmírnění zákona navrhuje i poslanec ANO Radek Vondráček. Netýká se ale cigaret, nýbrž alkoholu. Chce, aby se vyškrtl paragraf, dle nějž jeden nealkoholický nápoj musí být levnější než alkoholický.Zmírnění zákona navrhuje i poslanec ANO Radek Vondráček. Netýká se ale cigaret, nýbrž alkoholu. Chce, aby se vyškrtl paragraf, dle nějž jeden nealkoholický nápoj musí být levnější než alkoholický.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ceskapozice.lidovky.cz/tema/protikuracky-zako ..


Sněmovna schválila protikuřácký zákon, koalice hlasovala...
Návrh Marka Bendy na zřízení kuřáren neprošel, ze zákona byla vyjmuta povinnost nabízet jeden nealkoholický nápoj levněji než nejlevnější alkoholický nápoj o stejném objemu.Návrh Marka Bendy na zřízení kuřáren neprošel, ze zákona byla vyjmuta povinnost nabízet jeden nealkoholický nápoj levněji než nejlevnější alkoholický nápoj o stejném objemu.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

denikreferendum.cz/clanek/24260-snemovna-schv ..

Senát chce vrátit kuřáky do hospod, za zmírnění brojí i někteří...
Senátoři budou ve středu hlasovat o povolení kuřáren a výjimce pro malé bary. Neformální koalice proti zákazu se formuje i ve Sněmovně, kde o jeho změnu usiluje poslanec za ODS Marek Benda.Senátoři budou ve středu hlasovat o povolení kuřáren a výjimce pro malé bary. Neformální koalice proti zákazu se formuje i ve Sněmovně, kde o jeho změnu usiluje poslanec za ODS Marek Benda.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/zpravy/domaci/protikuracky-zakon-hla ..

e cigareta protikuřácký zákon | Blesk.cz
Deník - Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světaDeník - Zprávy a publicistika z regionů České republiky i ze světa
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

wiki.blesk.cz/e-cigareta-protikuracky-zakon,1 ..

Výhrady vlády ke zmírnění protikuřáckého zákona jsou směšné...
Vláda na dnešním jednání nepodpořila návrh na zmírnění protikuřáckého zákona, který předložila skupina 86 poslanců v čele s Markem Bendou. Benda s argumenty vlády proti zákonu nesouhlasí a poukazuje na nekonzistenci postojů Andreje Babiše.Vláda na dnešním jednání nepodpořila návrh na zmírnění protikuřáckého zákona, který předložila skupina 86 poslanců v čele s Markem Bendou. Benda s argumenty vlády proti zákonu nesouhlasí a poukazuje na nekonzistenci postojů Andreje Babiše.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

parlamentnilisty.cz/profily/Marek-Benda-107/c ..

Návrh na zmírnění zákazu kouření neprošel | Radio Prague...
V restauracích a na dalších místech bude dál platit úplný zákaz kouření. Sněmovna poslanecký návrh na zmírnění protikuřáckého zákona zamítla už v úvodním kole. Novela měla provozovatelům umožnit vybudování oddělených kuřáren.V restauracích a na dalších místech bude dál platit úplný zákaz kouření. Sněmovna poslanecký návrh na zmírnění protikuřáckého zákona zamítla už v úvodním kole. Novela měla provozovatelům umožnit vybudování oddělených kuřáren.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

radio.cz/cz/rubrika/udalosti/navrh-na-zmirnen ..

Počet záznamů:15
Reklama:

Hlasování o zmírnění protikuřáckého zákona v poslanecké Sněmovně
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0008:04:56