Čertova krabička

České dráhy Výluka na trati Plzeň DomažliceDomů

Podobné téma:
České dráhy Výluka na trati Pl..
Počet obyvatel v největším měs..
lesní správa Lesy České republ..
ASKO nábytek aktuální leták te..
ceník České pošty
počasí v Plzeň
CineStar Plzeň Olympia program
Autoklub České republiky zimní..
Krajská hygienická stanice Čes..
Výkonový a honorářový řád Česk..
Česká komora autorizovaných te..
Plzeň Studio Design
správa státních hmotných rezer..
báseň k svatku cr plzeň
asko nábytek detske povleceni ..
Zahradní Projektanti České Bud..
psí salón pro psy České Budějo..
české budějovice,praha aktuáln..
odstranění mateřského znaménka..
tipsport extraliga živě bez re..
Externí:
České dráhy, jízdní řád
graf výnosnosti podílových lis..
hzs plzeňského kraje aktuálně ..
Jihočeské reality
Zdravotnická prodejna České Bu..
Poslední rozloučení České Budě..
Interiérový architekt Plzeň
rk Evropa Plzeň prodej nemovit..
recenze cestovka pohoda české ..
portál veřejné správy české re..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
akutní reakce na stres a postraumatick..
dámské duté sály khaki
Vánoční písně a koledy Karel Gott Yout..
předpověď počasí v červnu Chorvatsko o..
neurčitý integrál lnx
levné Napínací potahy na sedacku
Oborová zdravotní pojišťovna Brno Čísl..
Amica Indukční varna deska
Ovocné a okrasné Školky Litomyšl
kryci plachty s oky obi
Návody na háčkované Dámské čepice
francouzský herec richard gere
Prodám Kuželová štípačka na dřevo
Hotely vhodné pro děti v ČR s bazénem
Ceník protonové léčby
pohlcovač vlhkosti v autě loctite
Ženská jména na l
Zplynovací kotle na uhlí a dřevo Rojek
Večerníček Maxipes Fík
společenské šaty pro plnoštíhlé XXL Ol..

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Úvodní stránka | České dráhy
Zajišťujeme železniční přepravní služby na celostátních i regionálních tratích. Provádíme údržby a opravy železniční infrastruktury. Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN Ohsas 18001:2008 a ČSN ISO 10006:2004.Zajišťujeme železniční přepravní služby na celostátních i regionálních tratích. Provádíme údržby a opravy železniční infrastruktury. Jsme držiteli certifikátů ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN Ohsas 18001:2008 a ČSN ISO 10006:2004.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

cd.cz/default.htm

INFO Výluky
Plzeň hlavní nádraží je zachován přestup mezi vlakem a autobusem náhradní dopravy<br /> • přímý spoj Rokycany – Domažlice a opačně (mimo Plzeň), který použijí cestující z/do stanice Domažlice<br /> • spoj Plzeň hlavní nádraží – Domažlice...Plzeň hlavní nádraží je zachován přestup mezi vlakem a autobusem náhradní dopravy<br /> • přímý spoj Rokycany – Domažlice a opačně (mimo Plzeň), který použijí cestující z/do stanice Domažlice<br /> • spoj Plzeň hlavní nádraží – Domažlice...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vyluky.cd.cz/vyveskyvyluky.html?action=printo ..

Plzeň CZ | Výluky na trati změní vlaky
České dráhy upozorňují cestující, že z důvodu souběhu výluk Správy železniční dopravní cesty dojde ve dnech 13. září – 27. listopadu k výraznému omezení kapacity železniční tratě v úseku Plzeň – Rokycany a za 13 osobních vlaků pojede...České dráhy upozorňují cestující, že z důvodu souběhu výluk Správy železniční dopravní cesty dojde ve dnech 13. září – 27. listopadu k výraznému omezení kapacity železniční tratě v úseku Plzeň – Rokycany a za 13 osobních vlaků pojede...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.cz/vyluky-na-trati-zmeni-vlaky

Na železniční trati z Plzně do Domažlic začíná tříměsíční...
Na komplikovanější cestování se musí od 1. března připravit lidé, kteří jezdí regionálními i mezinárodními vlaky mezi Plzní a Vejprnicemi. Kvůli přestavbě železniční trati u plzeňské Domažlické třídy tady začíná tříměsíční výluka.Na komplikovanější cestování se musí od 1. března připravit lidé, kteří jezdí regionálními i mezinárodními vlaky mezi Plzní a Vejprnicemi. Kvůli přestavbě železniční trati u plzeňské Domažlické třídy tady začíná tříměsíční výluka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

idnes.cz/plzen/zpravy/vyluka-trat-zeleznice-v ..

Trať Plzeň - Domažlice od pondělka omezí výluky | Zprávy...
Jednodenní výluky omezí provoz na trati Plzeň - Domažlice, konkrétně v úseku Plzeň hlavní nádraží - Vejprnice. Jednodenní výluky omezí provoz na trati Plzeň - Domažlice, konkrétně v úseku Plzeň hlavní nádraží - Vejprnice.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

regionplzen.cz/zpravodajstvi/trat-plzen--doma ..

Výluka na trati do Plzně se o měsíc protáhne - Domažlický deník
Na trati Domažlice - Plzeň budou platit omezení v úseku Domažlice - Blížejov ještě v tomto týdnu v těchto časech: pondělí 8.30 hodin až úterý 15.20 hodin, středa 8.30 hodin až 19.30 hodin, čtvrtek 8.30 hodin až 15.20 hodin.Na trati Domažlice - Plzeň budou platit omezení v úseku Domažlice - Blížejov ještě v tomto týdnu v těchto časech: pondělí 8.30 hodin až úterý 15.20 hodin, středa 8.30 hodin až 19.30 hodin, čtvrtek 8.30 hodin až 15.20 hodin.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

domazlicky.denik.cz/zpravy_region/vyluka-na-t ..

Seznam článků na Plzeňský deník se štítkem České dráhy
Informace a zprávy ze západočeské metropole, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě,…Informace a zprávy ze západočeské metropole, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě,…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzensky.denik.cz/tagy/ceske-drahy-239.html

Výluka na trati z Plzně do Domažlic bude prodloužena o měsíc...
Dlouhodobá nepřetržitá výluka mezi stanicí Plzeň hlavní nádraží a Vejprnicemi, která kvůli rozsáhlé stavbě nových kolejí a mostu začala 1. března a měla trvat do 30. května, se prodlouží do středy 27.Dlouhodobá nepřetržitá výluka mezi stanicí Plzeň hlavní nádraží a Vejprnicemi, která kvůli rozsáhlé stavbě nových kolejí a mostu začala 1. března a měla trvat do 30. května, se prodlouží do středy 27.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.rozhlas.cz/vyluka-na-trati-z-plzne-do-d ..

České dráhy chystají další výluky. Přinášíme podrobnosti...
České dráhy chystají další výluky. Přinášíme podrobnosti - Od začátku příštího týdne odstartují v regionu další výluky na železničních tratích. Na změny by se měli připravit cestující na tratích Plzeň - Domažlice - Furth im Wald a Domažlice...České dráhy chystají další výluky. Přinášíme podrobnosti - Od začátku příštího týdne odstartují v regionu další výluky na železničních tratích. Na změny by se měli připravit cestující na tratích Plzeň - Domažlice - Furth im Wald a Domažlice...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

qap.cz/object/ceske-drahy-chystaji-dalsi-vylu ..

Plzeň CZ | Výluka na železnici z Domažlic do Plané
Dnes začala výluka v úseku Tachov – Planá u Mariánských Lázní na železniční trati Domažlice – Planá u Mariánských Lázní. Výluka potrvá až do 20. listopadu do 17:00 hodin. Po dobu výluky…Dnes začala výluka v úseku Tachov – Planá u Mariánských Lázní na železniční trati Domažlice – Planá u Mariánských Lázní. Výluka potrvá až do 20. listopadu do 17:00 hodin. Po dobu výluky…
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.cz/vyluka-na-zeleznici-z-domazlic-do-plane


Plzeň CZ | Výluka na trati Plzeň – Horažďovice předměstí
Vedení Správy železniční dopravní cesty upozorňuje, že přeruší dopravu na trati Plzeň –Horažďovice předměstí – České Budějovice, konkrétně v úseku Horažďovice předměstí – Pačejov v pracovních dnech od 27.Vedení Správy železniční dopravní cesty upozorňuje, že přeruší dopravu na trati Plzeň –Horažďovice předměstí – České Budějovice, konkrétně v úseku Horažďovice předměstí – Pačejov v pracovních dnech od 27.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.cz/vyluka-na-trati-plzen-horazdovice-pr ..

Plzeň CZ | Výluky končí, vlaky se vrátí na tratě
Dnes o půlnoci, přesně ve 23:59 hodin, skončí dlouhodobá výluka na trati Plzeň – Žatec. Od 18. června jezdila za vybrané osobní vlaky v úseku Plzně – Třemošná u Plzně náhradní autobusová doprava.Dnes o půlnoci, přesně ve 23:59 hodin, skončí dlouhodobá výluka na trati Plzeň – Žatec. Od 18. června jezdila za vybrané osobní vlaky v úseku Plzně – Třemošná u Plzně náhradní autobusová doprava.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.cz/vyluky-konci-vlaky-se-vrati-na-trate

V Plzni skončila čtyřměsíční výluka na Domažlice. Trať vede...
Výluka v Plzni na domažlické trati s půlnocí po téměř čtyřech měsících skončila. Dělníci během ní přeložili na 700 metrů trati v úseku od Jižního předměstí k zastávce Skvrňany do provizorní polohy.Výluka v Plzni na domažlické trati s půlnocí po téměř čtyřech měsících skončila. Dělníci během ní přeložili na 700 metrů trati v úseku od Jižního předměstí k zastávce Skvrňany do provizorní polohy.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zdopravy.cz/v-plzni-skoncila-ctyrmesicni-vylu ..

Výluka kvůli přestavbě železniční trati z Plzně do Domažlic...
Plzeň - Lidé, kteří jezdí regionálními i mezinárodními vlaky mezi Plzní a Vejprnicemi se musí obrnit trpělivostí. Kvůli přestavbě železniční trati u plzeňské Domažlické začala od 1.Plzeň - Lidé, kteří jezdí regionálními i mezinárodními vlaky mezi Plzní a Vejprnicemi se musí obrnit trpělivostí. Kvůli přestavbě železniční trati u plzeňské Domažlické začala od 1.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zapadoceskydenik.cz/zpravy/vyluka-kvuli-prest ..

Sesuvy půdy zavřely železniční trať Plzeň-Domažlice - Novinky...
Dva až tři měsíce potrvá podle ředitele jihozápadní oblasti Českých drah (ČD) Josef Chaloupky výluka na železniční trati Plzeň-Domažlice, kterou narušily nedávné záplavy. V úterý večer musely nakonec České dráhy kvůli podemleté trati a...Dva až tři měsíce potrvá podle ředitele jihozápadní oblasti Českých drah (ČD) Josef Chaloupky výluka na železniční trati Plzeň-Domažlice, kterou narušily nedávné záplavy. V úterý večer musely nakonec České dráhy kvůli podemleté trati a...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

novinky.cz/domaci/clanek/sesuvy-pudy-zavrely- ..

Výluka na tři měsíce zastaví provoz na trati z Plzně do...
Od 1. března začne tříměsíční nepřetržitá výluka na železniční trati z Plzně na Domažlice, která zcela zastaví provoz v úseku mezi stanicemi Plzeň a Vejprnice. Omezení, které potrvá do 30.Od 1. března začne tříměsíční nepřetržitá výluka na železniční trati z Plzně na Domažlice, která zcela zastaví provoz v úseku mezi stanicemi Plzeň a Vejprnice. Omezení, které potrvá do 30.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/526841/ ..

výluka - Aktuálně.cz
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světaAktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

zpravy.aktualne.cz/vyluka/l~i:keyword:109557

Výluky na období 29
Trať: 183 - Plzeň – Železná Ruda-Alžbětín (a zpět)  Stanice: Klatovy » Bezděkov u Klatov » Janovice nad Úhlavou » Petrovice nad Úhlavou » Nýrsko » Dešenice » Zelená Lhota » Hamry-Hojsova Stráž » Hojsova Stráž obec » Hojsova Stráž-Brčálník...Trať: 183 - Plzeň – Železná Ruda-Alžbětín (a zpět) Stanice: Klatovy » Bezděkov u Klatov » Janovice nad Úhlavou » Petrovice nad Úhlavou » Nýrsko » Dešenice » Zelená Lhota » Hamry-Hojsova Stráž » Hojsova Stráž obec » Hojsova Stráž-Brčálník...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

besiny.cz/obcespol/spolecne/download_soubor.p ..

Výluky na období Plzeň - Žatec (a zpět) - PDF
Výluky na období Plzeň - Žatec (a zpět) Výluka v úseku: Plzeň hlavní nádraží - Plzeň hlavní nádraží Datum konání: :00 hod :59 hod. Trať: PlzeňVýluky na období Plzeň - Žatec (a zpět) Výluka v úseku: Plzeň hlavní nádraží - Plzeň hlavní nádraží Datum konání: :00 hod :59 hod. Trať: Plzeň
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

docplayer.cz/7593308-Vyluky-na-obdobi-13-04-2 ..

Počet záznamů:19
Reklama:

České dráhy Výluka na trati Plzeň Domažlice
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2021
cache: 0018:31:23